Logo_MC
Styl, Pasja, Kreatywność

Poznaj markę Meriell Club

/3

Tradycje i filozofia marki

Jesteśmy polską firmą. Powstaliśmy w 1983 r. w Warszawie, gdzie mieści się nasza siedziba i produkcja.

Specjalizujemy się w projektowaniu i tworzeniu wysokiej jakości strojów kąpielowych. Ponad 20 letnie doświadczenie w branży przekłada się na atrakcyjność naszej oferty.

Tworzone przez nas kolekcje kierowane są do kobiet wymagających, ceniących sobie szyk, elegancję oraz oryginalność. W naszych projektach sprawnie łączymy ponadczasową klasykę z elementami efektownej ekstrawagancji.

Różnorodność modeli, umiejętnie dobrana kolorystyka tkanin, uwzględnienie światowych trendów mody, a przede wszystkim wysoka jakość to wizytówka naszej firmy.
Mirka Górska, CEO Meriell Club

Zespół Meriell Club

Nasza kadra to wysoko wykwalifikowany zespół profesjonalistów, odpowiednio przeszkolonych do przestrzegania wysokich standardów marki Meriell Club.

Sukces naszego zespołu tkwi w ciągłym zdobywaniu doświadczenia i śledzeniu aktualnych trendów oraz innowacji w branży. Zbudowaliśmy doskonałą kadrę, która z najwyższą starannością dba o jakość produktów i szybką realizację zleceń.

/2

Piękno tkwi w szczegółach

Naszą wizytówką jest kreowanie wysokiej jakości produktów ze szczególną dbałością o detale. Używamy najlepszych włoskich, hiszpańskich oraz francuskich tkanin i dodatków. Chcemy, by nasz klient otrzymał produkt luksusowy, wyróżniający się na rynku. Jesteśmy i zawsze będziemy butikowym, a nie masowym producentem. Nasze stroje szyte są z najwyższą precyzją, by doskonale pasowały do każdej kobiecej sylwetki.